MelekYuzlum Forum Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MelekYuzlum Forum Ana Sayfa

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sonsuz aşk kendim yazdımmmm

YazarMesaj
suskun geceler
Foruma Isınan Üye
Foruma Isınan Üye
suskun geceler

Kadın

sonsuz aşk kendim yazdımmmm Empty
MesajKonu: sonsuz aşk kendim yazdımmmm   sonsuz aşk kendim yazdımmmm Icon_minitime29/7/2007, 20:25

küçücük daha hayatın başında bi kızdı... hayata dolu dolu bakardı.her şerri hayra bağlardı ... okuyup öğretmen olucaktı onun dünyalar dolusu çocukları olucaktı bir gün hasta olduğunu öğrendi ewet kanserdi .... duyduğu anda bütün yaşama sevinci uçup gitmişti sanki yüreğinin bütün kapılarını kapatmıştı... birgün gece yarısı dışarı çıktı o gün ölmek istiyordu birden yağmur başlamıştı ama yağmuru çok severdi bi cesaretle kaldı sokakta oturdu bi banka ve bekledi ölümü bekledi biraz sonra yanına bir delikanlı geldi mahalleden tanıyorlardı birbirlerini...ve,

,delikanlı:selam güzel neden küsmüşsün böyle yaşama ,
kız:beni yalnız bırakırmısın lütfen ,
delikanlı:kızmak sana sana çok yalışıyor gözlerinden çıkan o ateşleri görmeni isterdim
,,
kız neye yararki gözlerimin güzelliği hayatta herşey biticekse ne anlamı varki güzelliğimin oda solup gidicek

,delikanlı :ewet belki sen çirkinleşiceksin yüzün buruşacak ellerin titreyecek yıllar sonra ama yüreğimdeki sen o zman bile çok güzel kalıcak

kız:beni tanımıyorsun bile nasıl böyle konuşabiliyorsun .hihh sende o erkeklerdensin bütün dünyanız kızlar ,,
,
delikanlı: yanılıyorsun güzelim ben senin herşeyini biliyorum herşeyini buraya neden geldiğini,çayını şekersiz içtiğini,hayatı çok sevdiğini,ağlarken yüzünü herkezden sakladığını herşeyini...,
,
kız :iyi ama...(delikanlı susturur),
delikanlı :ben seni mahalleye ilk adım attığın andan beri aklımdan silemiyorum herşeyim sen oldun bütün hayatım sen ewet serseriyim ama aşığım ben nereye gitsen hep peşindeydim hep seninleydim herte öyle olucak ... sen anlamazsın belki aşktan yürekten ama,
(kız ağlamaya başlar ve yüzünü gizler),

,kız:ben knserim ölücem ilk defa beni biriböyle sevio ama kes umudunu benimle heryere gelebilirsin ama mezara asla,

,delikanlı güler ve oradan ayrılır,
kız: dur nereye ,
delikanlı : biraz yalnız kal sen ve düşün ,
kız hıçkırahıçkıra ağlar o ağladıça yağmur dahada bastırır,

,ve eve dönr üstü ıslanmış vaziyette saat sabahın beşidir ve delikanlıyı düşünür hala biraz uyur kalktığında dün geceki yere gider ve ewet delikanlıda ordadır oturur aynı yerine
,
,kız:neyin var,
delikanlı:seni bek,liyordum güzelim ,
kız : ama nasıl ,
delikanlı o an gözlerini kıza çe,virir ,
delikanlı:aşkım ben seni senden daha çok seviuyorumseni senden daha çok tanıyorum ,,
o an kız herşeyi unutup sarılır delikanlıya ,
ve çıkmaya başlarlar ,
üç ay sonra delikanlı kızın teline mesaj atar seni seviyorum aşkım bak yine sana geldim die ve birden kalbine bi acı saplanır ve oracıkta hayatını kaybeder .çünkü kız o gece ölmüştür ewet herşey delikanlının dediği gibi olmuştur ölümde bile kızın peşinden gitmiştir ve mezarlarına güzelim ben hep senin peşimdeyim .... ,
delikanlım yine benim peşimden geleceğini biliyordum yazar ve aşkları da ruhlarıda sonsuzluğa ulaşmış olur ,
,
,
,
not: bu hikayeyi şimdiilham geldi kendim yazdım umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorummm
http://gulsen.sosforum.net/

sonsuz aşk kendim yazdımmmm
1 sayfadaki 1 sayfası