MelekYuzlum Forum Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MelekYuzlum Forum Ana Sayfa

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

,bu ne anlama geliyo acep

3 posters
YazarMesaj
suskun geceler
Foruma Isınan Üye
Foruma Isınan Üye
suskun geceler

Kadın

,bu ne anlama geliyo acep Empty
MesajKonu: ,bu ne anlama geliyo acep   ,bu ne anlama geliyo acep Icon_minitime20/7/2007, 16:31

ya ben rüyamda rahmetli babannemi gördüm kucağında bi bebekle bana doğru geliyodu yaklaştı al bu bebek senin çocuğun dedi acaba bu ne anlama geliyoooo?
http://gulsen.sosforum.net/
G&G
Bayan SüperMod
Bayan SüperMod
G&G

MesajKonu: Geri: ,bu ne anlama geliyo acep   ,bu ne anlama geliyo acep Icon_minitime25/7/2007, 10:21

wala ölü konuşmazmış demekki o babaannen diil wala bilmiom geniş kapsamlı bende hayırdır işallahh
gulshen
Administrator
Administrator
gulshen

Erkek

MesajKonu: Geri: ,bu ne anlama geliyo acep   ,bu ne anlama geliyo acep Icon_minitime25/7/2007, 12:10

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.
http://gulshen.forumotion.com

,bu ne anlama geliyo acep
1 sayfadaki 1 sayfası